TERMINY I KOSZTY DOSTAWY

Sklep internetowy Laboco realizuje zamówienia na terenie Polski oraz do wybranych krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem Malty i Cypru).

NA TERENIE POLSKI

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym laboco.pl są dostarczane za pośrednictwem Paczkomatów InPost lub kurierem InPost 
Koszt przesyłki do paczkomatu to koszt 11 zł, kurierem InPost 15 zł.

DOSTAWY
W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia zaczynamy starannie kompletować produkty, które kupiłaś. Ten etap trwa zwykle ok. 2-4 dni roboczych i kończy się wysyłką produktów kurierem lub do paczkomatu, pod wskazany przez Ciebie adres lub do punktu odbioru. Czas dostawy wynosi ok. 1-2 dni robocze. Czas realizacji zamówienia może wynieść maksymalnie do 14 dni roboczych, w zależności od sezonu czy akcji promocyjnych.

UWAGA! Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się aktualnie wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

DO WYBRANYCH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

W przypadku, gdy zamówienie ma zostać dostarczone poza granicami Polski, do jednego z  krajów Unii Europejskiej, zmówienie te zostanie dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. Przesyłki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty dostarczenia przesyłki poza granice Polski do krajów Unii Europejskiej wynoszą 30 zł. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Czas realizacji zamówienia wynosi od dwóch do czterech dni roboczych, jest to czas skompletowania przesyłki i przekazania jej do przewoźnika.  Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas, w jakim firma kurierska dostarcza przesyłki do wskazanego przez Ciebie adresu. Czas  dostarczenia przesyłki oraz koszty dostawy poza granice Polski przedstawione są poniżej:

 

Cennik dostaw:

  • 15 zł - zamówienia krajowe o wartości 299,99 zł i mniejszych
  • 0 zł - zamówienia krajowe przekraczających 300,00 zł
  • 30 zł - zamówienia dostarczane do krajów członkowskich Unii Europejskiej + Wielka Brytania
  • 80 zł - zamówienia dostarczane poza terytorium Unii Europejskiej
  • 200 zł - zamówienia dostarczane na Maltę i Cypr